Tarih

29 Ara 2019
Expired!

Zaman

08:00 - 20:00

STRATONIKEIA – BOZÖYÜK

BODOSK’ta Bu Hafta
STRATONIKEIA – BOZÖYÜK

Tarih: 29.12.2019
Hareket saati : 08:00
Hareket yeri : Bodrum İtfaiye yanı
Dönüş : 20.00
Mesafe : 17 km Orta Zor

Görevliler
Serdar : 532 511 7951
Oluş : 532 502 6737

Yürüyüşümüz yatağan da bulunan Stratonikeia antik kentinden başlayıp orman içi yollardan ve patikalardan geçilerek sırasıyla Yeşilköy , Meyistan ve Mavi göl diye bilinen termik santral su toplama havzasından geçilip Bozöyük ( Güzelköy ) de bitecektir .Yürüyüşümüz toplamda 17 km dir .

Önemli Not : Etkinlik sırasında ekip olarak hareket etmemiz onemlidir.Bu nedenle ot, çiçek veya mantar toplamak icin lütfen geride kalmayınız.

KEYİFLİ VE GÜVENLİ BİR AKTİVİTE İÇİN;
– Sırt çantası
– Sağlam bir bot
– Yürüyüş batonu
– Yağmurluk ve polar rüzgarlık(Hava durumuna göre)
– Şapka ve güneş gözlüğü, güneş kremi
– En az 2 litre su
– Öğlen kumanyası ve atıştırmalıklar
– Kişisel ilaçlar
ETKİNLİKLERE KATILANLARIN, GÖNÜLLÜ OLARAK ÇALIŞAN GRUP SORUMLUSUNUN VE GÖREVLİLERİNİN TALİMATLARINA UYMALARI ZORUNLUDUR.
* Etkinliklere katılmak arzuya tabi olup, gerek ulaşım gerekse etkinlik süresince meydana gelebilecek kazalardan dolayı kulüp yöneticileri ve görevlilerin hiç bir şekilde hukuki sorumluluğu yoktur.
* Yürüyüş sırasında öncünün önüne geçilmemelidir .
* Yürüyüş esnasında arılara ve arı kovanlarınına rastlayabiliriz , alerjisi olan arkadaşlarımızın ilaçlarını yanlarında bulundurmalı önemle rica olunur. Tedbir olarak lütfen kokulu kremler ve parfüm kullanmayınız .
* Dönüş için olası gecikmeler olabilir. Planlarınızı ona göre yapınız. Her koşulda keyif almasını bilen, birlik beraberlik ve dayanışma içindeyseniz sizleri doğanın güzelliklerini paylaşmaya davet ediyoruz.
Uyumlu, geçimli ve tadında bir etkinlik olması dileğiyle…
* Katılımcıların, araç temini için 28 Aralık 2019 saat 17.00′ a kadar TC numaralarını da belirterek TELEFON, WHATSAPP, FACEBOOK yada SMS ile kayıt yaptırmaları zorunludur.
* Son dakika yapılan iptallerde katılmadığınız etkinliğin bedelini, diğer katılımcıların ödediğini unutmayınız.Ve bu konuda özen göstermenizi rica ederiz.

 

The event is finished.