Tarih

05 Oca 2020
Expired!

Zaman

08:00 - 20:00

Serçin-Kapıkırı

BODOSK’ta Bu Hafta

SERÇİN – KAPIKIRI

Tarih: 05.01.2020
Hareket saati : 08:00
Hareket yeri : Bodrum İtfaiye yanı
Dönüş : 20.00
Mesafe : 15 km Orta Zor

Görevliler
Yusuf : 530 402 47 29
Emre : 552 463 72 84

2020 yılının bu ilk yürüyüşünde Söke’nin Serçin köyünden başlayıp Bafa gölü kenarından inişli çıkışlı patikalardan geçilerek Milas’ın Kapıkırı köyüne varılacak, ufak bir İller arası yürüyüş yapılacaktır.Yürüyüşümüz yaklaşık 15 km dir . Yürüyüş sonunda Kapıkırı’da 1 saat kadar dinlenme molasi verip daha sonra Bodrum’ a döneceğiz.

Önemli Not : Etkinlik sırasında ekip olarak hareket etmemiz onemlidir.Bu nedenle ot, çiçek veya mantar toplamak icin lütfen geride kalmayınız.

KEYİFLİ VE GÜVENLİ BİR AKTİVİTE İÇİN;
– Alın feneri
– Kişisel sağlık çantası (kullanılan kişisel ilaçlar vs.)
– Sırt çantası
– Sağlam bir bot
– Yürüyüş batonu
– Yağmurluk ve polar rüzgarlık(Hava durumuna göre)
– Şapka ve güneş gözlüğü, güneş kremi
– En az 2 litre su
– Öğlen kumanyası ve atıştırmalıklar
– Kişisel ilaçlar

ETKİNLİKLERE KATILANLARIN, GÖNÜLLÜ OLARAK ÇALIŞAN GRUP SORUMLUSUNUN VE GÖREVLİLERİNİN TALİMATLARINA UYMALARI ZORUNLUDUR.

* Etkinliklere katılmak arzuya tabi olup, gerek ulaşım gerekse etkinlik süresince meydana gelebilecek kazalardan dolayı kulüp yöneticileri ve görevlilerin hiç bir şekilde hukuki sorumluluğu yoktur.
* Yürüyüş sırasında öncünün önüne geçilmemelidir .
* Yürüyüş esnasında arılara ve arı kovanlarınına rastlayabiliriz , alerjisi olan arkadaşlarımızın ilaçlarını yanlarında bulundurmalı önemle rica olunur. Tedbir olarak lütfen kokulu kremler ve parfüm kullanmayınız .
* Dönüş için olası gecikmeler olabilir. Planlarınızı ona göre yapınız. Her koşulda keyif almasını bilen, birlik beraberlik ve dayanışma içindeyseniz sizleri doğanın güzelliklerini paylaşmaya davet ediyoruz.
Uyumlu, geçimli ve tadında bir etkinlik olması dileğiyle…
* Katılımcıların, araç temini için 04 Ocak 2020 saat 17.00′ a kadar TC numaralarını da belirterek TELEFON, WHATSAPP, FACEBOOK yada SMS ile kayıt yaptırmaları zorunludur.
* Son dakika yapılan iptallerde katılmadığınız etkinliğin bedelini, diğer katılımcıların ödediğini unutmayınız.Ve bu konuda özen göstermenizi rica ederiz.

The event is finished.