Tarih

22 Ara 2019
Expired!

Zaman

09:00 - 18:00

SEA GARDEN– ÇUKURGÖL – YALIÇİFTLİK 

BODOSK’ta Bu Hafta

SEA GARDEN– ÇUKURGÖL – YALIÇİFTLİK
PARKURU

Tarih: 22.12.2019
Hareket saati : 09:00
Hareket yeri :Bodrum İtfaiye yanı minibüs garajı
Araç Yolculugu : 30dk
Dönüş : 18.00
Mesafe :14 km

Görevliler
Cuma : 0533 215 00 35
Kemal : 0541 674 14 97

Etkinliğimiz Balıkcı barınağından (0) kottan başlayacak orman içi patikalardan 250 mt. kota çıkılarak Çukurgöl köyüne ardından da tekrar 30 kotların da Yalı Çiftlik köyüne inilerek sonlanacaktır. Yürüyüşümüz toplamda yaklaşık 14 km.dir..Parkur genelde orman içi patikalardan oluşmaktadır Yürüyüşümüz sırasında su kaynağı bulunmamaktadır.Bu nedenle yanınıza yeteri miktarda su almayı ihmal etmeyiniz.
Yürüyüş sonunda dinlenme molasından sonra Bodrum’a dönecegiz.

Önemli Not : Etkinlik sırasında ekip olarak hareket etmemiz onemlidir.Bu nedenle ot, çiçek veya mantar toplamak icin lutfen geride kalmayınız.

KEYİFLİ VE GÜVENLİ BİR AKTİVİTE İÇİN;
– Sırt çantası
– Sağlam bir bot
– Yürüyüş batonu
– Yağmurluk ve polar rüzgarlık(Hava durumuna göre)
– Şapka ve güneş gözlüğü, güneş kremi
– En az 2 litre su
– Öğlen kumanyası ve atıştırmalıklar
– Kişisel ilaçlar
ETKİNLİKLERE KATILANLARIN, GÖNÜLLÜ OLARAK ÇALIŞAN GRUP SORUMLUSUNUN VE GÖREVLİLERİNİN TALİMATLARINA UYMALARI ZORUNLUDUR.
* Etkinliklere katılmak arzuya tabi olup, gerek ulaşım gerekse etkinlik süresince meydana gelebilecek kazalardan dolayı kulüp yöneticileri ve görevlilerin hiç bir şekilde hukuki sorumluluğu yoktur.
* Yürüyüş sırasında öncünün önüne geçilmemelidir .
* Yürüyüş esnasında arılara ve arı kovanlarınına rastlayabiliriz , alerjisi olan arkadaşlarımızın ilaçlarını yanlarında bulundurmalı önemle rica olunur. Tedbir olarak lütfen kokulu kremler ve parfüm kullanmayınız .
* Dönüş için olası gecikmeler olabilir. Planlarınızı ona göre yapınız. Her koşulda keyif almasını bilen, birlik beraberlik ve dayanışma içindeyseniz sizleri doğanın güzelliklerini paylaşmaya davet ediyoruz.
Uyumlu, geçimli ve tadında bir etkinlik olması dileğiyle…
* Katılımcıların, araç temini için 21 Aralık 2019 saat 17.00′ a kadar TC numaralarını da belirterek TELEFON, WHATSAPP, FACEBOOK yada SMS ile kayıt yaptırmaları zorunludur.
* Son dakika yapılan iptallerde katılmadığınız etkinliğin bedelini, diğer katılımcıların ödediğini unutmayınız.Ve bu konuda özen göstermenizi rica ederiz.

The event is finished.