Tarih

02 Şub 2020
Expired!

Zaman

08:00 - 19:00

SAKARKAYA-SURATKAYA

BODOSK’ta Bu Hafta

SAKARKAYA-SURATKAYA

Tarih: 02.02.2020
Hareket saati : 08:00
Hareket yeri : Bodrum İtfaiye yanı
Dönüş : 19.00
Mesafe : 10 km Orta-Zor

Bu hafta Latmos taraflarına geri dönüyoruz. Yürüyüşümüz Sakarkaya köyünden başlayacak. Orman içi patikalardan Suratkaya’ya cıkacağız. Etkinliğimiz 10km civarinda olacaktır. Etkinlik sonunda köy kahvesinde dinlenip Bodrum’a döneceğiz.

Görevliler
Hüseyin Avni 533 647 0789
Harun 532 422 2105

LÜTFEN KENDİNİZİ İYİ DEĞERLENDİRİN. GENEL SAĞLIK PROBLEMİNİZ VARSA VEYA AŞIRI KİLOLUYSANIZ EFOR GEREKTİREN BU ETKİNLİK SİZİN İÇİN UYGUN DEĞİLDİR.

Önemli Not : Etkinlik sırasında ekip olarak hareket etmemiz onemlidir.Bu nedenle ot, çiçek veya mantar toplamak icin lütfen geride kalmayınız.

KEYİFLİ VE GÜVENLİ BİR AKTİVİTE İÇİN;
– Alın feneri
– Kişisel sağlık çantası (kullanılan kişisel ilaçlar vs.)
– Sırt çantası
– Sağlam bir bot
– Yürüyüş batonu
– Yağmurluk ve polar rüzgarlık(Hava durumuna göre)
– Şapka ve güneş gözlüğü, güneş kremi
– En az 2 litre su
– Öğlen kumanyası ve atıştırmalıklar
– Kişisel ilaçlar

ETKİNLİKLERE KATILANLARIN, GÖNÜLLÜ OLARAK ÇALIŞAN GRUP SORUMLUSUNUN VE GÖREVLİLERİNİN TALİMATLARINA UYMALARI ZORUNLUDUR.

* Etkinliklere katılmak arzuya tabi olup, gerek ulaşım gerekse etkinlik süresince meydana gelebilecek kazalardan dolayı kulüp yöneticileri ve görevlilerin hiç bir şekilde hukuki sorumluluğu yoktur.
* Yürüyüş sırasında öncünün önüne geçilmemelidir .
* Yürüyüş esnasında arılara ve arı kovanlarınına rastlayabiliriz , alerjisi olan arkadaşlarımızın ilaçlarını yanlarında bulundurmalı önemle rica olunur. Tedbir olarak lütfen kokulu kremler ve parfüm kullanmayınız .
* Dönüş için olası gecikmeler olabilir. Planlarınızı ona göre yapınız. Her koşulda keyif almasını bilen, birlik beraberlik ve dayanışma içindeyseniz sizleri doğanın güzelliklerini paylaşmaya davet ediyoruz.
Uyumlu, geçimli ve tadında bir etkinlik olması dileğiyle…
* Katılımcıların, araç temini için 01 Şubat 2020 saat 17.00′ a kadar TC numaralarını da belirterek TELEFON, WHATSAPP, FACEBOOK yada SMS ile kayıt yaptırmaları zorunludur.
* Son dakika yapılan iptallerde katılmadığınız etkinliğin bedelini, diğer katılımcıların ödediğini unutmayınız.Ve bu konuda özen göstermenizi rica ederiz.

#bodosk #bodrumbodosk #bodrumlovers #bodrumkarnaval #bodrumdabugün#bodrumetkinlik #hiking #hikingday #haydidoğaya #haydibodoska #doğasporları#doğayürüyüşü #doğayakaçış #backpacking #hike #sundayadventures #sundayhikes#pazarsporu #pazaryürüyüşü #pazaretkinliği #pazarmacerası #doğa #doğadayız#outdoor #outdoorclub #latmos #latmosdağı #suratkaya #sakarkaya #trail

The event is finished.