Tarih

10 Eki 2021
Expired!

Zaman

10:00 - 17:00

KONACIK-TORBA

LÜTFEN ETKİNLİK AÇIKLAMASINI DİKKATLİ OKUYUNUZ.!
BODOSK’ta Bu Hafta
KONACIK-TORBA
LELEG Yolu parkuru
Tarih: 10.10.2021
Hareket saati : 09:00
Hareket yeri : Bodrum İtfaiye yanı
Dönüş : 17.00
Mesafe : 14 km ORTA
Sportif doğa yürüyüşümüz Leleg yolu Konacık doktorlar sitesi bağlantı yolundan başlayacak. Biraz yokuş çıkarak önce Çukursarnıca sonrasında ise büyük gölete haraberler istikametinde orman içi Leleg yolu patikalarını takip edip Torba’ya inecegiz. Belediye kafede bir süre dinlenecegiz.Dileyenler denize girebilirler. Saat 17:00 gibi de Bodrum’a dönmeyi planlıyoruz.
Bodrum Doga Sporları kulübünün düzenledigi bu etkinlik, ticari bir amacı olmayan spor etkinligidir. Bu nedenle bu etkinlige kulüp üyelerimiz ve aday üyelerimiz katılabilir.
Görevliler
AYHAN : 554 899 7663
ERDİNÇ : 533 354 23 65
LÜTFEN KENDİNİZİ İYİ DEĞERLENDİRİN. GENEL SAĞLIK PROBLEMİNİZ VARSA VEYA AŞIRI KİLOLUYSANIZ EFOR GEREKTİREN BU SPOR ETKİNLİK SİZİN İÇİN UYGUN DEĞİLDİR.
KEYİFLİ VE GÜVENLİ BİR AKTİVİTE İÇİN;
– Alın feneri
– Kişisel sağlık çantası (kullanılan kişisel ilaçlar vs.)
– Sırt çantası
– Sağlam bir bot
– Yürüyüş batonu
– Yağmurluk ve polar rüzgarlık(Hava durumuna göre)
– Şapka ve güneş gözlüğü, güneş kremi
– En az 2 litre su
– Öğlen kumanyası ve atıştırmalıklar
– Kişisel ilaçlar
ETKİNLİKLERE KATILANLARIN, GÖNÜLLÜ OLARAK ÇALIŞAN GRUP SORUMLUSUNUN VE GÖREVLİLERİNİN TALİMATLARINA UYMALARI ZORUNLUDUR.
* Etkinliğimize ilk defa katılacaksanız telefonla bilgi almanız gerekmektedir.
* Yürüyüş sırasında öncünün önüne geçilmemelidir .
* Yürüyüş esnasında arılara ve arı kovanlarınına rastlayabiliriz , alerjisi olan arkadaşlarımızın ilaçlarını yanlarında bulundurmalı önemle rica olunur. Tedbir olarak lütfen kokulu kremler ve parfüm kullanmayınız .
* Dönüş için olası gecikmeler olabilir. Planlarınızı ona göre yapınız. Her koşulda keyif almasını bilen, birlik beraberlik ve dayanışma içindeyseniz sizleri doğanın güzelliklerini paylaşmaya davet ediyoruz.
Uyumlu, geçimli ve tadında bir etkinlik olması dileğiyle…
* Katılımcıların, araç temini için 09 Ekim 2021 saat 17.00′ a kadar TC numaralarını da belirterek TELEFON,
WHATSAPP, FACEBOOK yada SMS ile kayıt yaptırmaları zorunludur.
* Son dakika yapılan iptallerde katılmadığınız etkinliğin ortak masraflarını , diğer katılımcıların ödediğini ve 3 defa etkinlige kayıt yaptırıp gelmeyenlerin kulüp ile ilişiğinin kesileceğini unutmayınız.
Bir gökyüzü ve şunu diyen bir yazı 'KAYIT VE BİLGİ İÇİN AYHAN 554 899 7663 ERDİNÇ :533 354 2365 10 EKİM 2021 SAAT 09:00 KONACIK-TORBA LELEG YOLU PARKURU ORTA ZOR 14KM' görseli olabilir

The event is finished.