Tarih

01 Ara 2019
Expired!

Zaman

08:00 - 18:00

KARACAHİSAR-GÖKÇELER (Karia Yolu)

LÜTFEN ETKİNLİK AÇIKLAMASINI İYİ OKUYUNUZ.

BODOSK’TA BU HAFTA

Parkur: KARACAHİSAR-GÖKÇELER (Karia Yolu)
Tarih: 01 Aralık 2019 Pazar
Hareket yeri : Bodrum itfaiye meydanı
Hareket saati : 08.00
Derece: ORTA

Görevliler :
Hüseyin Avni : (533) 647 0789
Oluş : (532) 502 6737

Etkinliğimiz Karacahisar’dan başlayıp orman içi patikalardan Karia yolunu takip ederek Gökçeler köyünde son bulacaktır.Parkur iniş ağırlıklı olup ciddi tırmanışlar yoktur.
Parkurda bazı noktalarda dere geçişi yapmak zorunda kalacağız bu nedenle yanınızda yedek kıyafet bulundurmayı unutmayın.

Olası bir kaza esnasında ulaşım çok zor olduğundan görevlilerin talimatlarına kesin uyulacaktır.

KEYİFLİ VE GÜVENLİ BİR AKTİVİTE İÇİN;
– Sırt çantası
– Sağlam bir bot
– Yürüyüş batonu
– Yağmurluk ve polar rüzgarlık(Hava durumuna göre)
– Şapka ve güneş gözlüğü, güneş kremi
– En az 2 litre su
– Öğlen kumanyası ve atıştırmalıklar
– Kişisel ilaçlar

ÖNEMLİ NOT : KALP RAHATSIZLIĞI GİBİ SAĞLIK HİZMETİNİN GEÇ KALMASI DURUMUNDA HAYATİ TEHLİKE YARATACAK BİR RAHATSIZLIĞINIZ VARSA PERFORMANS GEREKTİREN BU TİP SPOR ETKİNLİKLERİ SİZİN İÇİN UYGUN DEĞİLDİR.

ETKİNLİKLERE KATILANLARIN, GÖNÜLLÜ OLARAK ÇALIŞAN GRUP SORUMLUSUNUN VE GÖREVLİLERİNİN TALİMATLARINA UYMALARI ZORUNLUDUR.

* Etkinliklere katılmak arzuya tabi olup, gerek ulaşım gerekse etkinlik süresince meydana gelebilecek kazalardan dolayı kulüp yöneticileri ve görevlilerin hiç bir şekilde hukuki sorumluluğu yoktur.
* Yürüyüş sırasında öncünün önüne geçilmemeli artçının arkasında kalınmamalıdır .
* Yürüyüş esnasında arılara ve arı kovanlarınına rastlayabiliriz alerjisi olan arkadaşlarımızın ilaçlarını yanlarında bulundurmalı önemle rica olunur. Tedbir olarak lütfen kokulu kremler ve parfüm kullanmayınız .
* Dönüş için olası gecikmeler olabilir. Planlarınızı ona göre yapınız. Her koşulda keyif almasını bilen, birlik beraberlik ve dayanışma içindeyseniz sizleri doğanın güzelliklerini paylaşmaya davet ediyoruz.
* Katılımcıların, araç temini için 30 Kasım saat 17.00′ a kadar TC KİMLİK numaralarını da belirterek TELEFON, WHATSAPP, FACEBOOK yada SMS ile kayıt yaptırmaları zorunludur.
* Son dakika yapılan iptallerde katılmadığınız etkinliğin bedelini, diğer katılımcıların ödediğini unutmayınız.Ve bu konuda özen göstermenizi rica ederiz.

Keyifli ve sağlıklı bir doğa yürüyüşü olsun. Sevgiler
BODOSK

The event is finished.