Tarih

17 Eki 2021
Expired!

Zaman

08:00 - 22:00

HATİPLER-OYUKLU-DEĞİRMENDERE

LÜTFEN ETKİNLİK AÇIKLAMASINI DİKKATLİ OKUYUNUZ.!

BODOSK’ta Bu Hafta

HATİPLER-OYUKLU-DEĞİRMENDERE

Tarih: 17.10.2021
Hareket saati : 08:00
Hareket yeri : Bodrum İtfaiye yanı
1.Grup Tahmini Dönüş : 19.00
2.Grup Tahmini Dönüş : 22:00
Mesafe : 12 km ZOR | 23km ÇOK ZOR

Sportif doğa yürüyüşümüz Muğla Hatipler köyünden 1000m irtifadan başlayacak.5kmlik çıkışla 750m kazanarak 1750m yukseklikteki Yılanlı dağı Oyuklu zirveye varacağız. Hava durumuna göre burada mola verdikten sonra inişe geçerek tekrar 1000m seviyelerine ineceğiz.
Burada grup ikiye bölünecek. 2.grup yürüyüşe devam ederek cok zor olarak değerlendirilen Degirmendere kanyonuna girecek.Kanyon geçişi tamamlandıktan sonra Saburhane’den çıkacak. Etkinlik tamamlandıktan kısa bir molanın ardından Bodrum’a dönüşe geçeceğiz. Yolda olası gecikmeler olabileceğini göz önünde bulundurunuz.

Bodrum Doğa Sporları kulübünün düzenlediği bu etkinlik, ticari bir amacı olmayan spor etkinliğidir. Bu nedenle bu etkinliğe kulüp üyelerimiz ve aday üyelerimiz katılabilir.

Kayıt ve Bilgi için
Didem : 532 163 4514

LÜTFEN KENDİNİZİ İYİ DEĞERLENDİRİN. GENEL SAĞLIK PROBLEMİNİZ VARSA VEYA AŞIRI KİLOLUYSANIZ EFOR GEREKTİREN BU SPOR ETKİNLİK SİZİN İÇİN UYGUN DEĞİLDİR.

KEYİFLİ VE GÜVENLİ BİR AKTİVİTE İÇİN;
– Alın feneri
– Kişisel sağlık çantası (kullanılan kişisel ilaçlar vs.)
– Sırt çantası
– Sağlam bir bot
– Yürüyüş batonu
– Yağmurluk ve polar rüzgarlık(Hava durumuna göre)
– Şapka ve güneş gözlüğü, güneş kremi
– En az 2 litre su
– Öğlen kumanyası ve atıştırmalıklar
– Kişisel ilaçlar

ETKİNLİKLERE KATILANLARIN, GÖNÜLLÜ OLARAK ÇALIŞAN GRUP SORUMLUSUNUN VE GÖREVLİLERİNİN TALİMATLARINA UYMALARI ZORUNLUDUR.

* Etkinliğimize ilk defa katılacaksanız telefonla bilgi almanız gerekmektedir.
* Yürüyüş sırasında öncünün önüne geçilmemelidir .
* Yürüyüş esnasında arılara ve arı kovanlarınına rastlayabiliriz , alerjisi olan arkadaşlarımızın ilaçlarını yanlarında bulundurmalı önemle rica olunur. Tedbir olarak lütfen kokulu kremler ve parfüm kullanmayınız .
* Dönüş için olası gecikmeler olabilir. Planlarınızı ona göre yapınız. Her koşulda keyif almasını bilen, birlik beraberlik ve dayanışma içindeyseniz sizleri doğanın güzelliklerini paylaşmaya davet ediyoruz.
Uyumlu, geçimli ve tadında bir etkinlik olması dileğiyle…
* Katılımcıların, araç temini için 16 Ekim 2021 saat 17.00′ a kadar TC numaralarını da belirterek TELEFON, WHATSAPP, FACEBOOK yada SMS ile kayıt yaptırmaları zorunludur.

* Son dakika yapılan iptallerde katılmadığınız etkinliğin ortak masraflarını , diğer katılımcıların ödediğini ve 3 defa etkinliğe kayıt yaptırıp gelmeyenlerin kulüp ile ilişiğinin kesileceğini unutmayınız.

The event is finished.