Tarih

27 Eki 2019
Expired!

Zaman

09:00 - 17:30

GAZDERESİ-TORBA (Leleg Yolu)

LÜTFEN ETKİNLİK AÇIKLAMASINI İYİ OKUYUNUZ.!

GAZDERESİ-TORBA (Leleg Yolu)
27 EKİM 2019 PAZAR

Hareket Noktası : Bodrum İtfaiye Önü
Hareket Saati : 9.00
Tahmini Dönüş Saati : 17.30
Zorluk Derecesi : Orta
Mesafe : 13 Km

Görevliler
Emre 0 552 463 7284
Mirbahattin 0 532 059 8843

Etkinliğimiz Gazderesinden başlayacaktır.Orman içi patikalardan geçip önce Girelbelen’e varacağız.
Daha sonra göletlerin yanından geçip Çukursarnıç ve sonrasında Pedesa’ya ulaşıp buradan Gebekilise’nin yanından Torba’ya inecegiz.Torba Belediye cafede 1-1.5 saat civarında yüzme ve dinlenme molası verdikten sonra Bodrum’a döneceğiz.

Yüzmek isteyenler havlu ve mayolarını unutmasın.

KEYİFLİ VE GÜVENLİ BİR AKTİVİTE İÇİN;
– Sırt çantası
– Sağlam bir bot
– Yürüyüş batonu
– Yağmurluk ve polar rüzgarlık(Hava durumuna göre)
– Şapka ve güneş gözlüğü, güneş kremi
– En az 2 litre su
– Öğlen kumanyası ve atıştırmalıklar
– Kişisel ilaçlar

ÖNEMLİ NOT : KALP RAHATSIZLIĞI GİBİ SAĞLIK HİZMETİNİN GEÇ KALMASI DURUMUNDA HAYATİ TEHLİKE YARATACAK BİR RAHATSIZLIĞINIZ VARSA PERFORMANS GEREKTİREN BU TİP SPOR ETKİNLİKLERİ SİZİN İÇİN UYGUN DEĞİLDİR.

ETKİNLİKLERE KATILANLARIN, GÖNÜLLÜ OLARAK ÇALIŞAN GRUP SORUMLUSUNUN VE GÖREVLİLERİNİN TALİMATLARINA UYMALARI ZORUNLUDUR.

* Etkinliklere katılmak arzuya tabi olup, gerek ulaşım gerekse etkinlik süresince meydana gelebilecek kazalardan dolayı kulüp yöneticileri ve görevlilerin hiç bir şekilde hukuki sorumluluğu yoktur.
* Yürüyüş sırasında öncünün önüne geçilmemeli artçının arkasında kalınmamalıdır .
* Yürüyüş esnasında arılara ve arı kovanlarınına rastlayabiliriz alerjisi olan arkadaşlarımızın ilaçlarını yanlarında bulundurmalı önemle rica olunur. Tedbir olarak lütfen kokulu kremler ve parfüm kullanmayınız .
* Dönüş için olası gecikmeler olabilir. Planlarınızı ona göre yapınız. Her koşulda keyif almasını bilen, birlik beraberlik ve dayanışma içindeyseniz sizleri doğanın güzelliklerini paylaşmaya davet ediyoruz.
* Katılımcıların, araç temini için 26 EKİM saat 17.00′ a kadar TC KİMLİK numaralarını da belirterek TELEFON, WHATSAPP, FACEBOOK yada SMS ile kayıt yaptırmaları zorunludur.
* Son dakika yapılan iptallerde katılmadığınız etkinliğin bedelini, diğer katılımcıların ödediğini unutmayınız.Ve bu konuda özen göstermenizi rica ederiz.

Keyifli ve sağlıklı bir doğa yürüyüşü olsun. Sevgiler
BODOSK

The event is finished.