Tarih

19 May 2019
Expired!

Zaman

09:00 - 18:00

FESLEĞEN-BOZALAN

Etkinliğimiz Çiftlikköy’den 350 mt. kottan başlayacak orman içi patikalardan 650 mt. kota çıkılarak Fesleğen köyüne ardından da  tekrar 250 kotlarında Bozalan köyüne inilerek sonlanacaktır. Yürüyüşümüz toplamda yaklaşık 14 km.dir.Öğlen molamızı 6km tamamlandıktan sonra Fesleğen Köyüne girmeden vereceğiz.

Parkur genelde orman içi patikalardan oluşmaktadır arada ormancı yolu ve köy içi yollarından da geçmektedir.

Yürüyüşümüz sırasında su kaynağı bulunmamaktadır.Bu nedenle yanınıza yeteri miktarda su almayı ihmal etmeyiniz.

KEYİFLİ VE GÜVENLİ BİR AKTİVİTE İÇİN;
– Sırt çantası
– Sağlam bir bot
– Yürüyüş batonu
– Yağmurluk ve polar rüzgarlık(Hava durumuna göre)
– Şapka ve güneş gözlüğü, güneş kremi
– En az 2 litre su
– Öğlen kumanyası ve atıştırmalıklar
– Kişisel ilaçlar
ETKİNLİKLERE KATILANLARIN, GÖNÜLLÜ OLARAK ÇALIŞAN GRUP SORUMLUSUNUN VE GÖREVLİLERİNİN TALİMATLARINA UYMALARI ZORUNLUDUR.
* Etkinliklere katılmak arzuya tabi olup, gerek ulaşım gerekse etkinlik süresince meydana gelebilecek kazalardan dolayı kulüp yöneticileri ve görevlilerin hiç bir şekilde hukuki sorumluluğu yoktur.
* Yürüyüş sırasında öncünün önüne geçilmemelidir .
* Yürüyüş esnasında arılara ve arı kovanlarınına rastlayabiliriz , alerjisi olan arkadaşlarımızın ilaçlarını yanlarında bulundurmalı önemle rica olunur. Tedbir olarak lütfen kokulu kremler ve parfüm kullanmayınız .
* Dönüş için olası gecikmeler olabilir. Planlarınızı ona göre yapınız. Her koşulda keyif almasını bilen, birlik beraberlik ve dayanışma içindeyseniz sizleri doğanın güzelliklerini paylaşmaya davet ediyoruz.
Uyumlu, geçimli ve tadında bir etkinlik olması dileğiyle…
* Katılımcıların, araç temini için 18 Mayıs saat 17.00′ a kadar TC numaralarını da belirterek kayıt yaptırmaları zorunludur.

 

The event is finished.