Tarih

08 Ara 2019
Expired!

Zaman

08:00 - 20:00

SEYİR TERASI-AKYAKA

LÜTFEN ETKİNLİK AÇIKLAMASINI İYİ OKUYUNUZ.

BODOSK’TA BU HAFTA
Parkur: SEYİR TERASI-AKYAKA
Tarih: 08 Aralık 2019 Pazar
Hareket yeri : Bodrum itfaiye meydanı
Hareket saati : 08.00
Derece: ORTA-KOLAY
Mesafe : 11 km
Hava Durumu : Günesli 20C tahmin edilmektedir.
Son kayıt tarihi : 07 Aralık 2019 Cumartesi Saat 17:00

Görevliler :
EMRE : (552) 463 7284
NAZMİ : (533) 300 6078

Etkinliğimiz Sakar geçidinin üst kısmında yer alan seyir terasından başlayacaktır.Ormancı yolu ve orman ici patikaları kullanarak Akyaka’ya ulaşacağız.
Yürüyüşün tamamında Gökova körfezi manzarası bizimle beraber olacak.Etkinligin tamamı iniş seklinde olacaktır.Bu parkur doğa yürüyüşüne yeni baslayan, herhangi bir sağlık problemi olmayan kişiler icin uygundur.
Parkurun sonunda Akyaka’da 1-1.5 saat kadar dinlenme molası verip Bodrum’a döneceğiz.Bodrum’a dönüş saatimiz aksam 21:00’ı bulabilir programınızı ona göre yapınız.

ÖNEMLİ NOT: ETKİNLİĞE KAYIT YAPTIRIP GELMEMENİZ SİZİN İÇİN ÖNEM İFADE ETMESEDE, HEM ETKİNLİK GÖREVLİSİ ARKADASLARI ZOR DURUMDA BIRAKMAKTA, HEM DE DİĞER KATILIMCILARA EKSTRA MALİYET YÜKLEMEKTEDİR.
BU NEDENLE ETKİNLİĞE KAYDINI YAPTIRIP SON KAYIT TARİHİNDEN SONRA İPTAL EDEN VE BUNU ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN KİŞİLER GELECEK ETKİNLİKLERİMİZE KABUL EDİLMEYECEKTİR.

Olası bir kaza esnasında ulaşım çok zor olduğundan görevlilerin talimatlarına kesin uyulacaktır.

KEYİFLİ VE GÜVENLİ BİR AKTİVİTE İÇİN;
– Sırt çantası
– Sağlam bir bot
– Yürüyüş batonu
– Yağmurluk ve polar rüzgarlık(Hava durumuna göre)
– Şapka ve güneş gözlüğü, güneş kremi
– En az 2 litre su
– Öğlen kumanyası ve atıştırmalıklar
– Kişisel ilaçlar

ÖNEMLİ NOT : KALP RAHATSIZLIĞI GİBİ SAĞLIK HİZMETİNİN GEÇ KALMASI DURUMUNDA HAYATİ TEHLİKE YARATACAK BİR RAHATSIZLIĞINIZ VARSA PERFORMANS GEREKTİREN BU TİP SPOR ETKİNLİKLERİ SİZİN İÇİN UYGUN DEĞİLDİR.

ETKİNLİKLERE KATILANLARIN, GÖNÜLLÜ OLARAK ÇALIŞAN GRUP SORUMLUSUNUN VE GÖREVLİLERİNİN TALİMATLARINA UYMALARI ZORUNLUDUR.

* Etkinliklere katılmak arzuya tabi olup, gerek ulaşım gerekse etkinlik süresince meydana gelebilecek kazalardan ve sağlık problemlerinden dolayı kulüp yöneticileri ve görevlilerin hiç bir şekilde hukuki sorumluluğu yoktur.Bu etkinliğe katılmakta bu şartı kabul etmiş sayılırsınız.

* Yürüyüş sırasında öncünün önüne geçilmemeli artçının arkasında kalınmamalıdır.

* Etkinliklerde lütfen grup temposunu aksatacak şekilde fotoğraf çekmeyiniz,ot mantar vs. toplamayınız.

* Yürüyüş esnasında arılara ve arı kovanlarınına rastlayabiliriz alerjisi olan arkadaşlarımızın ilaçlarını yanlarında bulundurmalı önemle rica olunur. Tedbir olarak lütfen kokulu kremler ve parfüm kullanmayınız .

* Dönüş için olası gecikmeler olabilir. Planlarınızı ona göre yapınız. Her koşulda keyif almasını bilen, birlik beraberlik ve dayanışma içindeyseniz sizleri doğanın güzelliklerini paylaşmaya davet ediyoruz.

* Katılımcıların, araç temini için 07 ARALIK SAAT 17.00′ a kadar TC KİMLİK numaralarını da belirterek TELEFON, WHATSAPP, FACEBOOK yada SMS ile kayıt yaptırmaları zorunludur.

Keyifli ve sağlıklı bir doğa yürüyüşü olsun. Sevgiler
BODOSK

The event is finished.