Tarih

20 Eki 2019
Expired!

Zaman

09:00 - 20:00

DEĞİRMENDERE KANYONU KARYA YOLU

LÜTFEN ETKİNLİK AÇIKLAMASINI İYİ OKUYUNUZ.!

DEGİRMEN DERE KANYONU (KARYA YOLU) MUĞLA
20 EKİM 2019 PAZAR

Hareket Noktası : Bodrum İtfaiye Önü
Hareket Saati : 9.00
Tahmini Dönüş Saati : 20.00
Zorluk Derecesi : Orta ZOR
Mesafe : 12 Km

Görevliler
Yusuf 0 530 402 4729
Naim 0 538 922 5259

Etkinliğimiz Saburhane meydanından başlayacaktır.Tarihi evlerin arasından gecip patikalardan şelaleye varacağız.Tarihi değirmeni gördükten sonra kanyonun içine girip farklı rotadan Saburhane meydanına geri döneceğiz.Burada bir sure serbest zaman geçirdikten sonra Bodrum’a geri döneceğiz.

KEYİFLİ VE GÜVENLİ BİR AKTİVİTE İÇİN;
– Sırt çantası
– Sağlam bir bot
– Yürüyüş batonu
– Yağmurluk ve polar rüzgarlık(Hava durumuna göre)
– Şapka ve güneş gözlüğü, güneş kremi
– En az 2 litre su
– Öğlen kumanyası ve atıştırmalıklar
– Kişisel ilaçlar

ÖNEMLİ NOT : KALP RAHATSIZLIĞI GİBİ SAĞLIK HİZMETİNİN GEÇ KALMASI DURUMUNDA HAYATİ TEHLİKE YARATACAK BİR RAHATSIZLIĞINIZ VARSA PERFORMANS GEREKTİREN BU TİP SPOR ETKİNLİKLERİ SİZİN İÇİN UYGUN DEĞİLDİR.

ETKİNLİKLERE KATILANLARIN, GÖNÜLLÜ OLARAK ÇALIŞAN GRUP SORUMLUSUNUN VE GÖREVLİLERİNİN TALİMATLARINA UYMALARI ZORUNLUDUR.

* Etkinliklere katılmak arzuya tabi olup, gerek ulaşım gerekse etkinlik süresince meydana gelebilecek kazalardan dolayı kulüp yöneticileri ve görevlilerin hiç bir şekilde hukuki sorumluluğu yoktur.
* Yürüyüş sırasında öncünün önüne geçilmemeli artçının arkasında kalınmamalıdır .
* Yürüyüş esnasında arılara ve arı kovanlarınına rastlayabiliriz alerjisi olan arkadaşlarımızın ilaçlarını yanlarında bulundurmalı önemle rica olunur. Tedbir olarak lütfen kokulu kremler ve parfüm kullanmayınız .
* Dönüş için olası gecikmeler olabilir. Planlarınızı ona göre yapınız. Her koşulda keyif almasını bilen, birlik beraberlik ve dayanışma içindeyseniz sizleri doğanın güzelliklerini paylaşmaya davet ediyoruz.
* Katılımcıların, araç temini için 19 EKİM saat 17.00′ a kadar TC KİMLİK numaralarını da belirterek TELEFON, WHATSAPP, FACEBOOK yada SMS ile kayıt yaptırmaları zorunludur.
* Son dakika yapılan iptallerde katılmadığınız etkinliğin bedelini, diğer katılımcıların ödediğini unutmayınız.Ve bu konuda özen göstermenizi rica ederiz.

Keyifli ve sağlıklı bir doğa yürüyüşü olsun. Sevgiler
BODOSK

The event is finished.