Tarih

13 Eki 2019
Expired!

Zaman

09:00 - 18:00

DAĞBELEN-KARADAĞ-KAZDERESİ

DAĞBELEN-KARADAĞ-KAZDERESİ
13 EKİM 2019 PAZAR

Hareket Noktası : Bodrum İtfaiye Önü
Hareket Saati : 9.00
Tahmini Dönüş Saati : 17.00
Zorluk Derecesi : Orta
Mesafe : 10 Km

Görevliler
Hüseyin Aydın 0 532 347 84 17
Harun Şamat 0 532 422 21 05

Duyuru : Bu hafta programımızda yer alan BENCİK DAĞI etkinliği yerine DAĞBELEN-KARADAĞ-KAZDERESİ etkinliği konulmuştur.

Etkinliğimiz Dağbelen köyünden başlayacak.Orman içi patikalardan geçerek yarımadanın 2. en yüksek tepesi olan Karadağ’a çıkacağız. Burada öğlen yemek molası verdikten sonra
yine orman içi patikalardan geçerek terk edilmis Girelbelen köyünü de ziyaret edip etkinligimizi Kazderesi’nde sonlandıracagız.

KEYİFLİ VE GÜVENLİ BİR AKTİVİTE İÇİN;
– Sırt çantası
– Sağlam bir bot
– Yürüyüş batonu
– Yağmurluk ve polar rüzgarlık(Hava durumuna göre)
– Şapka ve güneş gözlüğü, güneş kremi
– En az 2 litre su
– Öğlen kumanyası ve atıştırmalıklar
– Kişisel ilaçlar

Önemli Not : Kalp rahatsızlığı gibi sağlık hizmetinin geç kalması durumunda hayati tehlike yaratacak bir rahatsızlığınız varsa performans gerektiren bu tip spor etkinliklerine katılmadan evvel mutlaka doktorunuza danışınız

ETKİNLİKLERE KATILANLARIN, GÖNÜLLÜ OLARAK ÇALIŞAN GRUP SORUMLUSUNUN VE GÖREVLİLERİNİN TALİMATLARINA UYMALARI ZORUNLUDUR.

* Etkinliklere katılmak arzuya tabi olup, gerek ulaşım gerekse etkinlik süresince meydana gelebilecek kazalardan dolayı kulüp yöneticileri ve görevlilerin hiç bir şekilde hukuki sorumluluğu yoktur.
* Yürüyüş sırasında öncünün önüne geçilmemeli artçının arkasında kalınmamalıdır .
* Yürüyüş esnasında arılara ve arı kovanlarınına rastlayabiliriz , alerjisi olan arkadaşlarımızın ilaçlarını yanlarında bulundurmalı önemle rica olunur. Tedbir olarak lütfen kokulu kremler ve parfüm kullanmayınız .
* Dönüş için olası gecikmeler olabilir. Planlarınızı ona göre yapınız. Her koşulda keyif almasını bilen, birlik beraberlik ve dayanışma içindeyseniz sizleri doğanın güzelliklerini paylaşmaya davet ediyoruz.
* Katılımcıların, araç temini için 12 EKİM saat 17.00′ a kadar TC KİMLİK numaralarını da belirterek TELEFON, WHATSAPP, FACEBOOK yada SMS ile kayıt yaptırmaları zorunludur.
* Son dakika yapılan iptallerde katılmadığınız etkinliğin bedelini, diğer katılımcıların ödediğini unutmayınız.Ve bu konuda özen göstermenizi rica ederiz.

Keyifli ve sağlıklı bir doğa yürüyüşü olsun. Sevgiler
BODOSK

The event is finished.