Tarih

15 Mar 2020
Expired!

Zaman

08:00 - 20:00

BAĞARCIK-KAPIKIRI

LÜTFEN ETKİNLİK AÇIKLAMASINI DİKKATLİ OKUYUNUZ.!

BODOSK’ta Bu Hafta

BAĞARCIK – KAPIKIRI Karia yolu

Tarih: 15.03.2020
Hareket saati : 08:00
Hareket yeri : Bodrum İtfaiye yanı
Dönüş : 20.00
Mesafe : 20 km Zor

Bu hafta Latmos dağındayız..
Yürüyüşümüz Aydın iline bağlı Bağarcık köyünden başlayacaktır.Yürüyüşün tamamı Karia yolundan ve orman içi patikalardan geçmektedir. İlk 4.5 km yokuş cıkarak 905m irtifaya ulaşacağız.Daha sonra yine orman içi patikalardan 45m irtifaya kadar ineceğiz. Yürüyüş kayalık zeminde ve iniş çıkış seklinde devam edecek.Etkinliğimizi Bafa gölü kenarındaki Kapıkırı köyünde sonlandıracağız.Yürüyüş bitiş saatine göre Kapıkırı’nda mola verdikten sonra Bodrum’a dönüşe geçeceğiz.Bodrum’a tahmin varış saatimiz 20:00 dir. Fakat grubun temposuna göre dönüşte gecikmeler olabilir.Bu durumu lütfen göz önünde bulundurunuz.

Bu etkinlik yeni doğa yürüyüşüne başlayan kişiler için uygun olmayabilir. Lütfen kendi performansınızı iyi değerlendiriniz.

Katılımcıların yanında ALIN FENERİ bulundurması zorunludur.

Görevliler
Rojda : 531 969 5937
Oluş : 532 502 6737

LÜTFEN KENDİNİZİ İYİ DEĞERLENDİRİN. GENEL SAĞLIK PROBLEMİNİZ VARSA VEYA AŞIRI KİLOLUYSANIZ EFOR GEREKTİREN BU ETKİNLİK SİZİN İÇİN UYGUN DEĞİLDİR.

ÖNEMLİ NOT :
YÜKSEK TANSİYON, KALP RAHATSIZLIĞI, EPİLEPSİ, ASTIM V. B DOĞADA TEDAVİSİ VE MÜDAHALESİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN BU TÜR FAALİYETLERİMİZ SİZİN İÇİN UYGUN OLMADIĞI BİLGİLENDİRMENİN YAPILDIĞI BEYAN VE KABUL ETMİŞ SAYILIRSINIZ. BUNA İSTİNADEN ETKİNLİĞE KATILMAK ARZUYA TABİ OLUP GEREK ULAŞIM GEREK ETKİNLİK SÜRESİNCE MEYDANA GELEBİLECEK KAZALAR VE SAĞLIK PROBLEMLERİNDEN DOLAYI KULÜBÜMÜZÜN YÖNETİCİLERİ VE ETKİNLİK GÖREVLİLERİ HİÇ BİR ŞEKİLDE HUKUKİ SORUMLULUĞU YOKTUR. ETKİNLİĞİMİZE KATILIM SAĞLAMINIZ HALİNDE BU ŞARTLARI KABUL ETMİŞ SAYILIRSINIZ.

KEYİFLİ VE GÜVENLİ BİR AKTİVİTE İÇİN;
– Alın feneri
– Kişisel sağlık çantası (kullanılan kişisel ilaçlar vs.)
– Sırt çantası
– Sağlam bir bot
– Yürüyüş batonu
– Yağmurluk ve polar rüzgarlık(Hava durumuna göre)
– Şapka ve güneş gözlüğü, güneş kremi
– En az 2 litre su
– Öğlen kumanyası ve atıştırmalıklar
– Kişisel ilaçlar

ETKİNLİKLERE KATILANLARIN, GÖNÜLLÜ OLARAK ÇALIŞAN GRUP SORUMLUSUNUN VE GÖREVLİLERİNİN TALİMATLARINA UYMALARI ZORUNLUDUR.

* Etkinliğimize ilk defa katılacaksanız telefonla bilgi almanız gerekmektedir.
* Yürüyüş sırasında öncünün önüne geçilmemelidir .
* Yürüyüş esnasında arılara ve arı kovanlarınına rastlayabiliriz , alerjisi olan arkadaşlarımızın ilaçlarını yanlarında bulundurmalı önemle rica olunur. Tedbir olarak lütfen kokulu kremler ve parfüm kullanmayınız .
* Dönüş için olası gecikmeler olabilir. Planlarınızı ona göre yapınız. Her koşulda keyif almasını bilen, birlik beraberlik ve dayanışma içindeyseniz sizleri doğanın güzelliklerini paylaşmaya davet ediyoruz.
Uyumlu, geçimli ve tadında bir etkinlik olması dileğiyle…
* Katılımcıların, araç temini için 14 Mart 2020 saat 17.00′ a kadar TC numaralarını da belirterek TELEFON, WHATSAPP, FACEBOOK yada SMS ile kayıt yaptırmaları zorunludur.
* Son dakika yapılan iptallerde katılmadığınız etkinliğin bedelini, diğer katılımcıların ödediğini unutmayınız.Ve bu konuda özen göstermenizi rica ederiz.

The event is finished.