Tarih

02 Haz 2019
Expired!

Zaman

10:00 - 19:00

ADABOĞAZI KOYU-BİTEZ

BU BİR BODOSK FAALİYETİDİR.

DOĞAYI BİRLİKTE ADIMLADIĞIMIZ TÜM DOĞA SEVERLERİ KAPANIŞ ETKİNLİĞİMİZE BEKLİYORUZ.

BODOKS’TA SON HAFTA

Tarih: 02 Haziran 2019 Pazar
Parkur: Adaboğazı Koyu, Bitez, 5km. (kolay)
Hareket yeri : Bitez Belediye İskele Kafe önü
Saat: 10:00 da yürüyüş başlayacaktır.

Sevgili doğa severler; Bodrum’un en güzel koylarından Bitez Adaboğazı’nda sezonumuzu kapatıyoruz. Bu etkinliğimizde Bodrum’dan araç tutmuyoruz. Zaman sınırlaması olsun istemedik. Kendi aracınızla yada, Bodrum garajından; Bitez dolmuşuna binerek Bitez Belediye İskele kafe’de inebilirsiniz. Faaliyetimiz 5 km civarında olup, kolay bir yürüyüştür. Orman ve denizin birleştiği güzel patikalardan sonra harika bir deniz sizi bekliyor olacak. Gideceğimiz bölgede tesis bulunmamaktadır. Yanınıza, kumanyanızı, suyunuzu,mayonuzu ve deniz ayakkabınızı almayı unutmayınız.

KEYİFLİ VE GÜVENLİ BİR AKTİVİTE İÇİN;
– Sırt çantası, en az 2 lt su, öğlen kumanyası ve atıştırmalıklar,sağlam bir bot, yürüyüş batonu, şapka güneş gözlüğü, güneş kremi, kişisel ilaçlar,
ETKİNLİKLERE KATILANLARIN, GÖNÜLLÜ OLARAK ÇALIŞAN GRUP SORUMLUSUNUN VE GÖREVLİLERİNİN TALİMATLARINA UYMALARI ZORUNLUDUR.

* Etkinliklere katılmak arzuya tabi olup, gerek ulaşım gerekse etkinlik süresince meydana gelebilecek kazalardan dolayı kulüp yöneticileri ve görevlilerin hiç bir şekilde hukuki sorumluluğu yoktur.
* Yürüyüş sırasında öncünün önüne geçilmemelidir .
* Yürüyüş esnasında arılara ve arı kovanlarına rastlayabiliriz , alerjisi olan arkadaşlarımızın ilaçlarını yanlarında bulundurmalı önemle rica olunur. Tedbir olarak lütfen kokulu kremler ve parfüm kullanmayınız .
* Dönüş için olası gecikmeler olabilir. Planlarınızı ona göre yapınız. Her koşulda keyif almasını bilen, birlik beraberlik ve dayanışma içindeyseniz sizleri doğanın güzelliklerini paylaşmaya davet ediyoruz.
* Katılımcıların,01 Haziran 2019 saat 17.00′ a kadar kayıt yaptırmalarını önemle hatırlatırız.
Görevliler:
Çağrı ÖZBEK 0532 706 10 32 – İPEK SÜAR 0532 620 90 97

The event is finished.