Tarih

26 May 2019
Expired!

Zaman

08:00 - 19:00

SARNIÇ-AKBÜK (Karya yolu)

Bu bir BODOSK etkinliğidir
Parkur : Sarnıç-Akbük(ören)(Karya yolu)
Km : 12
Derece : Orta
Hareket yeri : Bodrum İtfaiye Meydanı
Hareket Saatı .: 08,00
Sezonun son yürüyüşünü, sahilde sonlandırıyoruz.Orman içi çoğunlukla iniş olacak,yürüyüşe katılmak istemeyip denizi düşünenlerde katılabilirler.
Yürüyüşe katılacak olanların günlük su ve yiyecek almaları kişisel ilaçlarını unutmamaları önemlidir.Yürüyüş Botu olmazsa olmazlarımızdandır Akbüke varış ve deniz molası uygun bir saatte dönüşe geçilecektir
Deniz malzemelerini almayı unutmayınız
25 Mayıs Cumartesi saat 16,oo ya kadar kayıt ve iptaller için mutlaka aramanızı istirham ederim
Müracaat: Hulusi Şahin……:0542 744 9531
Nurettin Peker

KEYİFLİ VE GÜVENLİ BİR  AKTİVİTE İÇİN;
– Sırt çantası
– Sağlam bir bot
– Yürüyüş batonu
– Yağmurluk ve polar rüzgarlık(Hava durumuna göre)
– Şapka ve güneş gözlüğü, güneş kremi
– En az 2 litre su
– Öğlen kumanyası ve atıştırmalıklar
– Kişisel ilaçlar
ETKİNLİKLERE KATILANLARIN, GÖNÜLLÜ OLARAK ÇALIŞAN GRUP SORUMLUSUNUN VE GÖREVLİLERİNİN TALİMATLARINA UYMALARI ZORUNLUDUR.
* Etkinliklere katılmak arzuya tabi olup, gerek ulaşım gerekse etkinlik süresince meydana gelebilecek kazalardan dolayı kulüp yöneticileri ve görevlilerin hiç bir şekilde hukuki sorumluluğu yoktur.
* Yürüyüş sırasında öncünün önüne geçilmemelidir .
* Yürüyüş esnasında arılara ve arı kovanlarınına rastlayabiliriz , alerjisi olan arkadaşlarımızın ilaçlarını yanlarında bulundurmalı önemle rica olunur. Tedbir olarak lütfen kokulu kremler ve parfüm kullanmayınız .
* Dönüş için olası gecikmeler olabilir. Planlarınızı ona göre yapınız. Her koşulda keyif almasını bilen, birlik beraberlik ve dayanışma içindeyseniz sizleri doğanın güzelliklerini paylaşmaya davet ediyoruz.
Uyumlu, geçimli ve tadında bir etkinlik olması dileğiyle…
* Katılımcıların, araç temini için 18 Mayıs saat 17.00′ a kadar TC numaralarını da belirterek TELEFON, WHATSAPP, FACEBOOK yada SMS ile kayıt yaptırmaları zorunludur.
* Son dakika yapılan iptallerde katılmadığınız etkinliğin bedelini, diğer katılımcıların ödediğini unutmayınız.Ve bu konuda özen göstermenizi rica ederiz.

The event is finished.