BODOSK
BODRUM DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
( Kulübümüz 1998 yılından beri (TDF) Türkiye Dağcılık Federasyonunun üyesidir )
(Rep video için tıklayınız)     ( sözleri için tıklayınız )
Bu hafta 
27 Mayıs Pazar, Çukurgöl Yalıçiftlik – Kise Bükü  
25-26-27 Mayıs Tahtalı Dağı Tırmanışı 
BU BİR BODOSK FAALİYETİDİR

Çukurgöl Yalıçiftlik – Kise Bükü
25 MAYIS 2018 PAZAR

Hareket Noktası: Bodrum İtfaye Önü
Hareket Saati: 9:00
Tahmini Dönüş Saati: 18:30
Zorluk Derecesi: ORTA ZOR (2)
Mesafe: 13km .

Yalıçiftlik, Çukurgöl mah. başlayacak yürüyüşümüz , Orman içi patikadan devam edecek olup, ilk hedefimiz, Meşelik çoban evlerine ulaşmak. Meşelikden işaretli Karya yolunu takip ederek Kisse büküne ulaşacagız 1 saat civarın da deniz molası. (Koy da tessi yoktur.) Saat 17.30 civarın da hareket edeceğiz. Dönüşümüz Mumcular, Güvercinlik üzerinden olacak.
Görevliler
Cuma Kaya 0533 215 00 35
İpek Süar 0532 620 90 97Olası bir kaza esnasında ulaşım çok zor olduğundan görevlilerin talimatlarına kesin uyulacaktır.
GÖREVLİLER GEREKLİ GÖRDÜKLERİNDE ETKİNLİKTE DEĞİŞİKLİK YAPABİLİRLER...
Her koşulda keyif almasını bilen, birlik beraberlik ve dayanışma içindeyseniz sizleri doğanın güzelliklerini paylaşmaya davet ediyoruz.
KEYİFLİ VE GÜVENLİ BİR AKTİVİTE İÇİN;
- Sırt çantası
- Sağlam bir bot (bileğinizi saran)
- Yürüyüş batonu
- Şapka ve güneş gözlüğü, güneş kremi
- En az 2 litre su
- Öğlen Kumanyası
- Etkinliklerimize gelirken, spor ayakkabı ile değil, bileğinizi saran alt tabanı sert bir botla geliniz.

*PARKUR ÜZERİNDE,ZAMAN ZAMAN ARI KOVANLARINA RASTLAMAKTAYIZ. KOVANLARIN YANINDAN GEÇERKEN LÜTFEN SESSİZ OLUNUZ. ARILARDAN KORUNMAK İÇİN, YÜRÜYÜŞLERE GELİRKEN; PARFÜM, DEODORANT GİBİ KOKULU KOZMETİK ÜRÜNLER KULLANMAYINIZ.ARI ALERJİNİZ VARSA GÖREVLİYE BİLDİRİNİZ ve MUTLAKA İLAÇLARINIZI YANINIZDA BULUNDURUNUZ.
*ETKİNLİKLERE KATILANLARIN, GÖNÜLLÜ OLARAK ÇALIŞAN GRUP SORUMLUSUNUN VE GÖREVLİLERİNİN TALİMATLARINA UYMALARI ZORUNLUDUR.
* Dönüş için olası gecikmeler olabilir. Planlarınızı ona göre yapınız.
* Etkinliklere katılmak arzuya tabi olup, gerek ulaşım gerekse etkinlik süresince meydana gelebilecek kazalardan dolayı kulüp yöneticileri ve görevlilerin hiç bir şekilde hukuki sorumluluğu yoktur.
*Katılımcıların, araç temini için Cumartesi saat 16.00'ya kadar aşağıdaki telefonlardan kayıt yaptırmaları zorunludur. Ayrıca, kişi sayısına göre araç tutulacağından,kayıt yaptırıp, gelemeyecek durumda iseniz.Lütfen görevlilere bir gün önceden haber veriniz.

25-26-27 MAYIS 2018
TAHTALI TIRMANIŞI

25 Mayıs Cuma
18:30'da Bodrum BP'den hareket, Fethiye' de yemek molası, gece 26 Mayıs sabahı 02.30 gibi kamp yeri olan Kemer/Beycik köyüne varış.
26 Mayıs Cumartesi
Sabah kalkış ve kahvaltının ardından 12.00'da Likya Yolu rotasında yaklaşık 6 saatlik keşif yürüyüşü, kamp alanına dönüş, 21.00 yatış.
27 Mayıs Pazar
Sıcaklık gün içerisinde yüksek olacağından sabah 03.30 da kalkış, 04.30 da zirve için hareket ve yaklaşık 13.00 da zirvede olmak hedeflenmektedir.
Tırmanıştaki tek su kaynağı başlangıç noktasında bulunmakta ve gün içinde sıcaklık fazla olacağından en az 4 lt su alınması gerekmektedir.
Parkurun tamamı tırmanıştır.
Pansiyonda kalma imkanı bulunmaktadır.
Faaliyete katılacak olanların sadece zirve çantaları ile katılmaları, çadır ve uyku tulumlarını ayrı getirmeleri rica olunur.
Öncelik tırmanışa katılabilecek lisanslı sporcularımızda olup katılım 27 kişi ile sınırlıdır.
Kayıt ve bilgi almak için telefonla başvurunuz.
Görevliler
Yusuf: 0530 40247 29
 
YÜRÜYÜŞ PARKURLARI İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİNİN ÖNCEDEN GÖREVLİDEN ALINMASI GEREKMEKTEDİR.
ETKİNLİKLERE KATILANLARIN, GÖNÜLLÜ OLARAK ÇALIŞAN GRUP SORUMLUSUNUN VE GÖREVLİLERİNİN TALİMATLARINA UYMALARI ZORUNLUDUR.
Etkinliklere katılmak arzuya tabi olup, gerek ulaşım gerekse etkinlik süresince meydana gelebilecek kazalardan dolayı kulüp yöneticileri ve görevlilerin hiç bir şekilde hukuki sorumluluğu yoktur.

Araç için katılımcıların mutlaka kayıt yaptırmalarını önemle hatırlatırız.