BODOSK
BODRUM DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
( Kulübümüz 1998 yılından beri (TDF) Türkiye Dağcılık Federasyonunun üyesidir )
(Rep video için tıklayınız)     ( sözleri için tıklayınız )
Bu hafta 
22 NİSAN Pazar,  GEYİK KANYONU 
BU BİR BODOSK FAALİYETİDİR

Geyik Kanyonu
22 NİSAN 2018 PAZAR

Hareket Noktası: Bodrum İtfaye Önü
Hareket Saati: 8:00
Tahmini Dönüş Saati: 19:00
Zorluk Derecesi: ZOR (2)
Mesafe: 17km .

Muğla-Denizli yolu 50km.den Çakmak Köyü'den başlayacak, Ula'nın Arıcılar Köyü’nde bitirilecektir. Parkurumuz, tahmini 18 km olup, 7 saat civarındadır. Etkinliğimiz yeni başlayanlar için uygun bir faaliyet değildir. Kanyon'da şelale ve dere geçişleri yapılacaktır. Parkur yer yer taş kaya ve kaygan zeminden oluşmaktadır. Sandalet tabanı ince olduğu için kesinlikle önermiyoruz. Normal dağ botlarınızı giyiniz. Sırt çantanız için büyük boy poşet alabilirsiniz. Suların taşkın olduğu ve çoğunlukla boyu aşan yerlerden yüzerek geçeceğiz. İçinize mayo giyebilirsiniz. Yedek kıyafetlerinizi etkinlik sonrası ihtiyacınız olacaktır. (Ayakkabı, çorap,üst ve alt giysilerinizi araçta bırakmanız tavsiye olunur.) Parkurun, uzun olması, şelale geçişleri, kaygan zemin, yoğun bir katılımla güvenli bir aktivite sağlayamayız. Bu nedenle katılım sayısını 28 kişiyle sınırladık. Araç dolduğu zaman kayıt alamayacağımızı önemle hatırlatırız.
Görevliler
Mirbahattin Demir : 0532 059 8843
Arcan CamgözOlası bir kaza esnasında ulaşım çok zor olduğundan görevlilerin talimatlarına kesin uyulacaktır.
GÖREVLİLER GEREKLİ GÖRDÜKLERİNDE ETKİNLİKTE DEĞİŞİKLİK YAPABİLİRLER...
Her koşulda keyif almasını bilen, birlik beraberlik ve dayanışma içindeyseniz sizleri doğanın güzelliklerini paylaşmaya davet ediyoruz.
KEYİFLİ VE GÜVENLİ BİR AKTİVİTE İÇİN;
- Sırt çantası
- Sağlam bir bot (bileğinizi saran)
- Yürüyüş batonu
- Şapka ve güneş gözlüğü, güneş kremi
- En az 2 litre su
- Öğlen Kumanyası
- Etkinliklerimize gelirken, spor ayakkabı ile değil, bileğinizi saran alt tabanı sert bir botla geliniz.

*PARKUR ÜZERİNDE,ZAMAN ZAMAN ARI KOVANLARINA RASTLAMAKTAYIZ. KOVANLARIN YANINDAN GEÇERKEN LÜTFEN SESSİZ OLUNUZ. ARILARDAN KORUNMAK İÇİN, YÜRÜYÜŞLERE GELİRKEN; PARFÜM, DEODORANT GİBİ KOKULU KOZMETİK ÜRÜNLER KULLANMAYINIZ.ARI ALERJİNİZ VARSA GÖREVLİYE BİLDİRİNİZ ve MUTLAKA İLAÇLARINIZI YANINIZDA BULUNDURUNUZ.
*ETKİNLİKLERE KATILANLARIN, GÖNÜLLÜ OLARAK ÇALIŞAN GRUP SORUMLUSUNUN VE GÖREVLİLERİNİN TALİMATLARINA UYMALARI ZORUNLUDUR.
* Dönüş için olası gecikmeler olabilir. Planlarınızı ona göre yapınız.
* Etkinliklere katılmak arzuya tabi olup, gerek ulaşım gerekse etkinlik süresince meydana gelebilecek kazalardan dolayı kulüp yöneticileri ve görevlilerin hiç bir şekilde hukuki sorumluluğu yoktur.
*Katılımcıların, araç temini için Cumartesi saat 16.00'ya kadar aşağıdaki telefonlardan kayıt yaptırmaları zorunludur. Ayrıca, kişi sayısına göre araç tutulacağından,kayıt yaptırıp, gelemeyecek durumda iseniz.Lütfen görevlilere bir gün önceden haber veriniz.
 
YÜRÜYÜŞ PARKURLARI İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİNİN ÖNCEDEN GÖREVLİDEN ALINMASI GEREKMEKTEDİR.
ETKİNLİKLERE KATILANLARIN, GÖNÜLLÜ OLARAK ÇALIŞAN GRUP SORUMLUSUNUN VE GÖREVLİLERİNİN TALİMATLARINA UYMALARI ZORUNLUDUR.
Etkinliklere katılmak arzuya tabi olup, gerek ulaşım gerekse etkinlik süresince meydana gelebilecek kazalardan dolayı kulüp yöneticileri ve görevlilerin hiç bir şekilde hukuki sorumluluğu yoktur.

Araç için katılımcıların mutlaka kayıt yaptırmalarını önemle hatırlatırız.